AKCE

 • FOTOMEJDAN 2022

  Rád bych vás pozval na FOTOMEJDAN 2022 který se koná 17.9. na radnici Prahy 12 od 10:00. Pokud rádi fotíte, je pro vás připraveno osm stanovišť kde si můžete vyzkoušet různé varianty ateliérového fotografování. Moje stage bude vyhrazena na fotografování historických lidových krojů. Těším se na Vás!
 • Keňa 2021

  V roce 2021 jsem bohužel podnikl jen jednu zahraniční cestu věnovanou fotografování. V červenci jsem byl jako průvodce s CK AWAY v Keni. Musím podotknout, že tentokrát jsem odjížděl s mírnou obavou jak celé safari pod tíhou pandemie bude probíhat. Naštěstí šlo všechno neobyčejně lehce a my jsme si mohli užívat focení. Myslím, že nejen já, ale i ostatní si přivezli krásné fotky a samozřejmě i zážitky. Již teď se těším na příští rok na který je naplánována Namibie.
 • ON LINE PŘEDNÁŠKA

  Vzhledem k situaci zapříčiněné Covidem 19 začínám i já přednášet online. Ve spolupráci s Czech Photo Centre se můžete 19.1. 2021 od 18:00 podívat na mé povídání o mých cestách do Antarktidy a antarktických oblastí. Přednáška kromě fotografií obsahuje i několik videí. Bude se na vás těšit.
 • PROJEKT TRADICE V OBRAZECH

  Fakt, že jsem se v tomto roce nedostal do zahraničí si vynahrazuji cestováním a focením po České republice. Se skvělou partou lidí pracujeme na knize TRADICE V OBRAZECH. Je to multimediální projekt a proto se v knize objeví pomocí QR kodů i množství videí a lidových písniček. Kniha by měla být hotová do konce roku 2023 a doufám, že do té doby objevíme ještě hodně krojů, zvyků a tradičních řemesel.